F A Q

Frequently asked questions jeb Biežāk uzdotie jautājumi

 

Vai es varu izmantot Stay For a Bite fotogrāfijas un/vai receptes savā blogā?
Stay For a Bite fotogrāfijas/receptes ir pilnīgs šī bloga īpašums. Ja Tu vēlies tās izmantot savā blogā vai citā sociālajā mēdijā, tad tikai izmantojot atpakaļejošu linku/atsauci uz šo saitu, kā arī par to paziņojot man, lai varu Tavu blogu/rakstu ieteikt arī saviem lasītājiem.

 

Vai Tu raksti blogu viens vai arī Tu sadarbojies ar citiem cilvēkiem?
Pagaidām visus bloga ierakstus esmu sarakstījis pats, daloties, aprakstot receptes, kuras esmu atradis pavārgrāmatās, internetā vai citur, pagatavojis tās, piedevis savu “odziņu” un ļāvis nodegustēt citiem, pirms tās nonāk šajā blogā. Kā arī visas fotogrāfijas ir 100% paša uzņemtas un apstrādātas.

 

Vai es varu šajā blogā iesūtīt savu recepti/rakstu?
Paldies, bet pašlaik publicēju tikai  rakstus un fotogrāfijas, pie kurām strādāju pats!

 

Vai es varu aizvietot receptes sastāvdaļu ar …?
Jā, droši! Tieši tas ir mērķis – eksperimentēt un atklāt jaunas garšas, izmantot sastāvdaļas, kuras pašam labāk tīk un kuras par labām ir atzinušas Tavas garšas kārpiņas! Bet, ja Tu vēlies panākt garšu, kuru piedāvāju es, tad pieturamies pie norādītajām sastāvdaļām un gatavošanas laikiem.

 

Vai es varu iegādāties reklāmas vietu Stay For a Bite blogā?
Jā, Tu to noteikti vari izdarīt! Lai noskaidrotu iespējas un izmaksas, sazinies ar mani vai skati sadaļu – Reklāma.

 

Es vēlētos kļūt par sponsoru! Vai Tu vari iesūtīt man vairāk informācijas par iespējām, izmaksām un savas lapas apmeklējuma statistiku?
Noteikti! Nosūti man privātu vēstuli, aizpildot ātrā kontakta formu vai sūtot ziņu uz e-pasta adresi info@stayforabite.com un mēs ar Tevi apspriedīsim visas detaļas.
Kā arī, lasi sadaļu – Sadarboties.

 

Vai es varu Tev iesūtīt produktus/virtuves piederumus, apmaiņā pret rakstu/atsauci uz produktu Tavā blogā?
Sakarā ar to, ka bloga raksti un fotogrāfijas prasa savu laiku, tad nesolu, ka Tavus produktus/virtuves piederumus izmantošu vai pozitīvi raksturošu. Ja Tavs produkts būs atbilstoši labs, tad to arī pozitīvi komentēšu. Jo, lai izveidotu blogu ar rakstiem, kuriem pats ticu un gribu, lai tic arī lasītājs, nevaru rekomendēt produktus, kas var neatbilst maniem ieskatiem. Bet, Tev ir iespēja nosūtīt man privātu ziņu ar savu piedāvājumu un es ar Tevi sazināšos par iespējām. Vienmēr esmu priecīgs izmantot kvalitatīvus produktus un virtuves piederumus! Tomēr atceries, ka visus bloga rakstus veidoju pats un komentārs par Tavu preci būs subjektīvi atbilstošs tikai manām domām. Un es nepieņemu maksājumus, lai publiskotu pozitīvu atsauci!

 

Komentāru noteikumi
Es vienmēr būšu priecīgs un pateicīgs lasīt Jūsu atstātos draudzīgos, uz recepti vērstos un citu respektējošos komentārus. Es vēlos, lai Stay For a Bite būtu blogs, kurā valda patīkama gaisotne, jo cilvēki, kuri mīl ēst, ir vieni no jaukākajiem cilvēkiem, vai ne? Tāpēc es paturu visas iespējas dzēst jebkuru komentāru, kurš neatbilst attiecīgajai receptei, ir šī saita vai citu komentātāju aizskarošs vai satur spamus (ja kāds no dzēšanas nosacījumiem atkārtojas, pastāv iespēja uz komentētāja e-pasta bloķēšanu). Ēdam ar smaidu un baudām dzīvi!