Sadarboties

Tikai strādājot kopā, mēs varam uzzināt daudz vairāk viens par otru!

Vēlies sadarboties ar Stay For a Bite? Es ar lielāko prieku to darīšu ar kompānijām/brendiem, kuras piedāvā labas kvalitātes preces un nekaunas no saviem produktiem/precēm. Tādejādi palīdzot citiem uzzināt par to, kas Tev ir piedāvājams, kā arī popularizējot Tavu/Tavas preces vārdu. Jūties brīvi, lai sazinātos ar mani par dažādām iespējām, aizpildot ātrā kontakta formu vai nosūtot ziņu uz e-pastu stayforabite@gmail.com.

Lūdzu, paturiet prātā, ka sadarbošos ar Jums apmaiņā pret atlīdzību, ne tikai mana bloga popularizēšanu.

 

Receptes raksts: Mans hobijs ir izmēģināt jaunas receptes, tāpēc, ja esi pārliecināts, ka Tavā arsenālā ir produkts, kas iederētos manā virtuvē/receptē, tad sazinamies!

Ceļojuma atsauce/preses izbraucieni/bloga raksti: Esi drošs, ka Tavā virtuvē, viesnīcā vai citā galamērķī ir ievērības cienīgi ēdieni, par kuriem vēlies, lai uzzin visi? Pie Tevis ir produkts/virtuves iekārta, kuru vēlies, lai apskatu un izmēģinu, dodot par to atsauci? Esmu atvērts tuviem un tāliem ceļojumiem. Mana pase ir ar mani! Sazinamies, lai varu sākt kravāt koferi, uzlādēt fotoaparātu un sagatavot pierakstu kladi!

Reklāmas izvietošana: Vēlies izvietot reklāmu manā blogā? Tev ir šāda iespēja! Lai sīkāk uzzinātu par tās iespējām, lasi sadaļu Reklāma.

 

Tev ir citas idejas, kā mēs varētu sadarboties? Dod ziņu man par to! Ar nepacietību gaidu mūsu sadarbības iespēju.